מבוגרים

דאנס יוקרתי

באחד הפעמים שיצאנו אני וחבר לאחד הדאנס-ברים של המוזיקה השחורה באלנבי, קלטנו שתי בחורות שרוקדות האחת עם השנייה ומתגפפות להן. לי אז הייתה שיטה לבדוק את רמת הזרימה של הבחורה – הייתי מחייך אליה ומביט לה בעיניים, ומתקרב אליה לאט בצעדי ריקוד איטיים ומתחיל לרקוד מולה, ואם היא לא בורחת עד אז, הייתי שולח יד מאחורי הגב שלה ומצמיד אותה אליי. אם גם אז היא לא מתנגדת אני יודע שיש לי לפחות התחלה של משהו.

בקיצור, באותו הערב תיאמנו אני והחבר כל אחד לאיזו מהבחורות ניגש, כי לפי איך שהן רקדו זה לא היה נראה שהן לסביות או משהו. אני ניגשתי לזו שהייתה גבוהה יותר ורזה, והחבר ניגש לזו שהייתה נמוכה יותר ושמנמנה. השתמשתי בשיטה שלי וזה עבד, ומצאנו את עצמנו רוקדים בתנועות של חצי זיון. אחרי איזה חצי שעה היא אמרה שבא לה לשתות משהו וניגשנו לבר. אני שאלתי אם מתאים לה וודקה רד בול, אבל לפני שהיא הספיקה לענות לי היא שלפה שטר של 100, נתנה לברמן וביקשה 2 וודקה רד בול, וכשבאתי להוציא את הארנק היא חייכה ואמרה שזה עליה.

שתינו את הוודקה וחזרנו לרקוד, ואחרי איזה חצי שעה נוספת היא אמרה שהיא מיצתה את המקום שנצא החוצה. כשיצאנו היא תפסה לי את היד והתחילה ללכת לכיוון תחילת אלנבי, לכיוון רחוב הירקון, והיה נראה שהיא יודעת בדיוק לאן היא הולכת כמו דירות דיסקרטיות בתל אביב .

ברחוב הירקון היא נכנסה (ואני "קשור" ליד שלה) לאחד מבתי המלון, שילמה על חדר וממש גררה אותי לחדר, תוך שהיא לוחשת שאני לא אבנה על שום דבר כי בדייט ראשון היא לא מזדיינת.

בפועל, היא כנראה התכוונה שהיא לא מזדיינת רק פעם אחת, אבל אחרי 3 מספרים, הבחורה מפילה עליי פצצה, ומספרת לי שהיא עובדת כזונה באחד מבתי הזונות בדרום תל אביב… הייתי בשוק טוטאלי, אבל אז כאשר שאלתי אותה בעצם – אם בעבודה שלה גברים משלמים כסף כדי לזיין אותה, איך זה קרה שהיא זו ששילמה עליי את הוודקה רד בול, וגם שילמה את החדר במלון, ואפילו הקונדומים היו שלה, והיא סיפרה שבגלל שרקדתי איתה והתחבקנו תוך כדי הריקוד, גרמתי לה להרגיש סקסית ובחורה, להבדיל מהגברים שבאים רק לזיין אותה וחלקם אפילו לא מחליפים איתה מילה.

מאז נפגשנו עוד כמה פעמים, בתדירות של פעם בשבועיים שלושה משהו כזה, כאשר בכל פעם היא התעקשה לשלם על הכל. יום אחד היא התקשרה אליי אבל לא יכולתי לענות. כאשר חזרתי אליה מאוחר יותר, שאלה אם אני מגיע לפגוש אותה באלנבי, ואמרתי לה שהייתי בדייט עם בחורה אז אני לא מגיע. מאז היא לא התקשרה יותר, ואין לי מושג מה עלה בגורלה.

אולי גם תאהב...