מבוגרים

הלנה וקוקסינליות

נמסטה,

שמי עידו, ויש לי סיפור מאלף על קוקסינליות. לדעתי קוקסינליות חמות, קוקסינליות לוהטות, ואין לי שום דבר רע להגיד על קוקסינליות –  

זה היה במוצאי שבת ושוחחתי עם הבחורה הזו בבר האהוב עליי. שמה היה הלנה והיה לה שיער חום בהיר קצר. היא הייתה חמודה, גדולה באופן כללי, ציצים גדולים ותחת גדול, אבל היא לא הייתה דפוקה, ולמעשה היה לה גוף אתלטי מאוד. היא לבשה חצאית מיני לבנה קצרה עם גופייה כהה ומעליה חולצת רשת ורודה. באמת פגענו בזה, היא הייתה בשנה האחרונה שלה בקולג', שם סיימתי בשנה שעברה, והיא התמחתה בהיסטוריה עתיקה, בדיוק כמוני. היא כל הזמן נתנה לי מבטים מרמזים ושפת גוף, אז אחרי כמה משקאות הזמנתי אותה לחזור אליי. היא הסכימה ולקחתי אותה לדירה שלי. זה היה אזור מגורים/אוכל/מטבח פשוט ומסדרון עם שני חדרי שינה וחדר רחצה. אבא שלי הוא הבעלים של הדירה והוא משכיר לי אותה בהנחה. קיבלתי את פני הלנה לדירה שלי בפריחה של זרועותיי. "וואו עידו, דירה נחמדה" היא ישבה על הספה בזמן שהכנתי לנו עוד משקה. ישבנו ודיברנו עוד עשר דקות, לאט לאט רכנו יותר ויותר אחד אל השני עד שלבסוף נכנסתי לנשיקה. התלבטנו ואני ליטפתי את הציצים שלה בזמן שהיא מעסה את הזין שלי דרך המכנסיים שלי. היא שברה את הנשיקה והחליקה מטה בין הרגליים שלי, פותחת את רוכסן הג'ינס שלי כשהיא הלכה. היא משכה את הזין הקשיח שלי בגודל 8 אינץ' מהבוקסר שלי וליקקה בעדינות את הקצה. היא ליקקה את כל הזין שלי, ציפתה אותו ברוק. היא קמה, התכופפה, משכה את החצאית ואמרה לי לזיין לה את התחת.

לא האמנתי. בדרך כלל הייתי צריך לצאת עם בחורה הרבה זמן לפני שהיה לנו אנאלי, אבל כאן היא רצתה קודם אנאלי. התחייבתי והתמקמתי בכניסה האחורית שלה. התחלתי לאט אבל היא אמרה לי ללכת מהר יותר ולרוץ. אני עשיתי. ממש נכנסתי לזה עכשיו. תפסתי את הציצים שלה וליטפתי אותם בזמן שזיין לה את התחת. אחרי רבע שעה בערך באתי לה בתחת, הייתי עייף. כשניסיתי לשבת, היא משכה אותי לחדר השינה. היא משכה ממני את החולצה שלי.

"האם אי פעם עבדת על חישוקים?" היא שאלה אותי. "לא, אני לא יכול להגיד שכן. " עניתי. היא חייכה וכיוונה אותי לעמוד נשר פרוש למרגלות המיטה ולהתכופף מעליו. עשיתי זאת ו-j הרגשתי את פיה בכניסה לתחת שלי. הרגשתי אותה קושרת את הרגליים שלי לעמודי המיטה אבל לא היה אכפת לי. הייתי עייף מהזיון, ועבודת החישוקים הזו הייתה מדהימה. פתאום היא נעצרה. היא הסתובבה לי מקדימה וקשרה את ידיי לעמודים הקדמיים, זה נראה לי מוזר, אז כשהיא חזרה אל מאחורי, הסתכלתי אחורה וראיתי אותה מסירה את החצאית שלה. מה שראיתי הדהים אותי לשתיקה. היה לה זין. לא סתם משהו קטנטן, לא הוא היה לפחות 10 אינץ'.

"עכשיו אתה יודע את הסוד שלי. האם תיתן לי לזיין אותך בתחת? לא שאתה יכול לעצור אותי כמובן, אבל אני מבטיחה להתחיל לאט. ואני אתן לך את המציצה הכי טובה של חייך אחרי."

עדיין הייתי כל כך בהלם שכל מה שיכולתי לעשות זה להנהן. הרגשתי את קצה התחת שלי היא דחפה אותו לאט פנימה. "אהההה!" צרחתי, אבל היא לא האטה, למעשה, אני חושב שהיא האצה. צעקתי לה שתאט, אבל היא פשוט התקשתה בכל פעם שאמרתי משהו. די מהר היא הלכה לגמרי, לעזאזל כאילו אין מחר. כמעט דמעתי מהכאב. לבסוף היא שלפה החוצה; נשמתי לרווחה עד שהרמתי את מבטי וראיתי אותה מכוונת את הזין הקשה שלה אל הפנים שלי. פתחתי את הפה שלי כדי לצעוק עליה אבל היא פשוט תקעה לי את הזין בפה. היא נאנקה כשהיא באה. עיני התרחבו כשהפה והגרון שלי התמלאו לגמרי בגמרה. בלעתי כל מה שיכולתי. היא יצאה החוצה וירתה את שני הזריקות האחרונות שלה על פניי. השתעלתי וחלק מהזרע שלה טפטף במורד הסנטר שלי. היא צחקה ותפסה את הטלפון שלה. היא צילמה תמונה של הפנים שלי. היא הסתובבה מאחורי ופשטה את לחיי התחת וצילמה תמונה נוספת. היא צילמה תמונות מכמה זוויות…

אולי גם תאהב...