מבוגרים

מור ונערות הליווי

הלו EVERY BODY

מה ניש? שמי מור, ואני אחת מאותן נערות ליווי. ולא סתם נערות ליווי. אני מאותן נערות ליווי דה בסט. והנה הסיפור שלי –

הייתי מאוד עצבנית בפעם הראשונה. למרות שבשלב הזה היו לי כמה מפגשי חיבורים ומשחקים עם גברים שפגשתי, זה עדיין היה מוזר לעבור לעבודה בשכר ולפחד שאני נכנסת לעוקץ משטרתי. זה היה מביך בהתחלה, רק בגלל שגם הבחור נראה עצבני, אבל זה הלך די חלק ברגע ששנינו נרגענו קצת. הדבר הכי מביך היה לטפל בכסף, כי לא הייתי בטוחה איך לעשות את זה. הוא נתן לי את זה מלפנים ולא הייתי בטוחה מה לעשות, אז התנצלתי לשירותים, התרעננתי וספרתי את זה, שזה עדיין ה-MO שלי. הלקוח שלי היה מאוד מרוצה, ובסופו של דבר נתן לי טיפ נוסף והשאיר לי ביקורת חיובית באתר שהוא מצא אותי דרכו, מה שעזר להתחיל את הקריירה שלי ולהביא לי עוד דייטים. הייתי קצת מופתעת מזה כי חשבתי שזה בסדר אבל היה מביך. הוא היה קצת יותר מבוגר, ומישהו שהיה די מוכר בקהילה, מה שאולי הסביר את העצבנות שלו. הוא רק חיפש מציצה, אז ראיתי בזה עבודה מאוד קלה, אבל אז הוא רצה קודם לדבר קצת. הוא דיבר על אופרה ואני הזכרתי לאחר ששר קטע מסוים במקהלה, אז בסופו של דבר הוא ביקש ממני לשיר, וזה היה ממש מוזר, ואז אמר לי לכרוע על הברכיים ולצאת לעניינים.

המציצה הראשונה הייתה די נורמלית. הוא שאל אם הוא יכול לגמור לי על הפנים ו/או הציצים ואמרתי בסדר, אז ציפיתי לזה. זה פשוט נראה כאילו לקח לו נצח לגמור והיה לו את כל העסקה הזאת על לתפוס את השיער שלי בזמן שאני עושה את זה ולהמשיך עוד ועוד על השיער שלי (הוא ארוך ואדום, אבל שום דבר מיוחד). אחרי שהוא בא, הוא החזיר את הזין שלו לפנים שלי, אז הנחתי שהוא רוצה שאלקק אותו בחזרה נקי, אז עשיתי, והוא אמר לי למצוץ אותו חזק שוב. ואז הוא אמר לי שנותרו לנו 20 דקות ואמר לי לשכב על הגב על המיטה, עם הראש מחוץ לקצה. תיארתי לעצמי שהוא הולך לעשות סקס ושלח לי קונדום, ובמקום זה הוא אמר לי יודע ושהוא רוצה "לדפוק" אותי. הוא הגיע הרבה יותר מהר באותה הפעם, משך החוצה והגיע על הפנים שלי ויכולתי להרגיש את זה זורם בצדי האף שלי לעבר העין. הוא צעק עליי לא לנגב אותו ולהשאיר אותו שם עד שיצא, ואז ביקש ממני לקום ולשיר לו שוב בזמן שהוא מתלבש. זה היה סוג של סוריאליסטי.

עכשיו, חלק ממני תוהה למה המשכתי את זה, כי זה באמת היה מוזר עכשיו כשאני מסתכלת על זה אחורה. אני חושבת שאם לא היו לי חוויות טובות יותר כשהייתי מתחברת בחינם, כנראה שהייתי מפסיקה מיד בגלל המוזרות. OTOH, זה היה כסף קל בשביל לעשות משהו שעשיתי בכל מקרה. החוויות הבאות היו טובות ומעודדות יותר, ורוב הזמן זה די מהנה בהשוואה לכמה מהעבודות האחרות שמילאתי…

אולי גם תאהב...