מבוגרים

שירי בעיסוי אירוטי

HELLO HELLO

קוראים לי שירי, וזה הסיפור האישי שלי על עיסוי אירוטי. עיסוי אירוטי זה מגניב. עיסוי אירוטי ממש מוצא חן בעיניי –

לא שמתי לב לזה לפני כן, אבל הייתה מוזיקה רכה של עידן חדש שהתנגנה בחדר. בזמן שהוא עבד על גבי, גווני הסביבה עזרו להדגיש את מצב הרוח ועד מהרה נסחפתי בתחושות מענגות. כשהגיע לחלק העליון של ישבני, ידיו זזו מלחי אחת לאחרת, לשה אותן כמו בצק וגרמה לשרירי ישבני לשחרר את המתח שהצטבר. זה הרגיש נפלא וארוטי להפליא בו זמנית. "זה טוב בשבילך, שירי?" הוא שאל. פשוט מלמלתי משהו חיובי והלכתי לאיבוד בידיים החזקות שלו על התחת שלי. הוא התרכז בלחי אחת באמצעות שתי ידיו ללוש וללטף את העור. נהניתי מההרגשה כשהאצבעות שלו נסחפו אל הסדק של ישבני בכל חבטה. האצבעות שלו התחפרו ועיסו את הלחי שלי בתחת. אחר כך הוא עבר לצד השני של השולחן, ולא איבד מגע עם הגוף שלי. כשהוא נע סביב ראש השולחן, הוא רכן מעלי ושפשף את זרועותיו לאורך הגב שלי עד התחת שלי. תוך כדי הרגשתי את חום העור שלו ואת השערות על החזה שלו מצחצחים את הגב שלי. הוא הסיר את החולצה שלו מתישהו במהלך עיסוי אירוטי ואני לא שמתי לב. החמימות של גופו והמגע עם חזהו השעיר הרחב עוררו בי צמרמורת רגעית. לא מקור, אלא מחושניות גולמית ובלתי מופרכת. פלטתי גניחה בלתי רצונית כשהוא נסוג לאחור ועבר לצד השני של השולחן.

עד מהרה הוא עיסה את לחי התחת השנייה כמו הראשונה, אבל הפעם הוא עמד קרוב יותר לשולחן. האצבעות שלו נעו בכוונה למעלה ולמטה בסדק התחת שלי עם כל חבטה ואני הזזתי את התחת שלי כדי לפגוש כל אחד. אז משהו חם וכבד צחצח את זרועי. כשהתכופף מעל השולחן הרגשתי בבירור את הביצים שלו מתחככות באמה שלי. כשהוא התקדם יותר בצד שולחן העיסוי הם נחו במהרה בכף היד הפוכה שלי. לא ידעתי אם להגיב להם או לא, עד שהפיר הנוקשה שלו נלחץ לצדי. האצבעות שלי ליטפו את הביצים הגדולות שלו כמעט כרפלקס. עד עכשיו הזין שלו היה זקוף ולחוץ כלפי מעלה בין השולחן לבטן שלי. כשהמותניים שלי נעות מעלה ומטה באופן לא רצוני כדי לפגוש את מוצאיו החלקלקים, הזין שלו התחכך מעלה ומטה את הסדינים שמתחתי. גנחתי עם כל שבץ והתחלתי לנשום קצת יותר מהר. חש את הגירוי שלי ידיו זזו מהתחת שלי על רגליי. הנשימה שלי חזרה לקדמותה אבל הזין שלו נשאר זקוף ונלחץ על הבטן שלי.

כעת, הוא מרח עוד שמן על כפות ידיו והתחיל על הקרסוליים שלי לעבוד בזהירות ובמומחיות במעלה השוקיים שלי. שם הוא הפעיל לחץ מסודר ומצא עוד יותר קשרים.

"זה קשה מדי?" הוא שאל. "אוי לא," גנחתי, "מרגיש טוב."

תוך כמה דקות הוא שחרר את השוקיים שלי וזז במעלה הירכיים שלי. הוא פרש את רגלי תוך כדי שהוא לוחץ לתוך שרירי הירכיים שלי. ידיו שפשפו סביב הירך נעות מלפנים לאחור ופועלות כלפי מעלה. בכל חבטה הוא פיזר את רגלי עוד קצת. הרגשתי את השולחן חורק מעט והבנתי שהוא טיפס עליו בין רגליי המושטות. הידיים שלו נעו יחד במעלה הירכיים ועל הישבן שלי, לוחצים אותם קדימה ומתרחקים והן נעות אחורה. זו הייתה תנועת נדנדה עדינה כשהוא נלחץ קדימה לתוכי והמשוך לאחור. בכל חבטה, אצבעותיו רצו בין ירכיי לגו שלי, ליטפו סביב הביצים שלי ואז במעלה ישבני. הגוף שלי מחדש התקפי את התחת שלי כלפי מעלה כדי לענות על תנועותיו…

אולי גם תאהב...